Opět smůla ...

14.03.2012 19:20

Dnes tým ze Zubří nastoupil k důležitému pohárovému utkání proto venezuelskému týmu Real Esppor Club CF. Již ve čtvrté minutě dal gól po chybě hostujícího gólmana Maroš Horčík a domácí se ujali vedení 1:0. Poté ale dostal v 18. minutě žlutou kartu ostrostřelec Eyzensztang za slovní potyčky. To by ještě nebylo tak hrozné, ale v 52. minutě dostal ten samý hráč druhou žlutou kartu v utkání a odešel do sprch. O pět minut později přišel zlomový okamžik celého utkání A.Hille zatáhl za dres přo vyložené šanci hostujícího útočníka, dostal červenou kartu a šel za svým spoluhráčem do šatny. V 62. minutě přišel vyrovnávací gól po zmatcích v pokutovém území. V 84. minutě dostal červenou kartu také hostující M.Bjelland, ale na to oslabení Zubřané již nestihli odpovědět. Statistika faulů pro tento zápas byla 25:14 a možná i pro tento obrovský rozdíl domácí "jen" remizovali.

FK Gumárny Zubří 1 : 1 Real Esppor Club CF

Další zápas odehraje tým ze Zubří na hřišti sedmých Uhřic.

Uhřice : FK Gumárny Zubří  15:3:2012 17:30:00