Bída, bída, bída !!!

11.03.2012 10:09

FK Gumárny Zubří dnes nastopily k pohárovému zápasu proti domácím Borovanům. Zubřané vyhráli první zápas 3:1, ale kdo by čekal další napínavý zápas, ten by se mýlil. Nabuzení hosté se nezmohli ANI NA JEDNU STŘELU, takže se nemůžeme divit, že nedali ani jeden gól. A tak se spustila smršť domácích. První poločas skončil 4:0, po brankách Kosťuna, Furika a dvou gólech Kopaničáka. Ve druhém poločase skompletoval hattrick Furik a to góly v 57. a 81. minutě. I přes prohru se tým ze Zubří udržel na druhé a tudíž i postupové příčce ve skupině. První jsou zatím bezchybní Buffalo Sabres, kteří mají násko na druhé místo 3 body a zápas k dobru. Zubří je na druhém místě s šesti body. Na třetím místě jsou právě Borovany se čtyřmi body a poslední je venezuelský Real Esppor Club FC s pouhým jedním bodem, když remizoval s týmem Borovany.

K příštímu zápasu nastoupí Gumárny až zítra, a to v lize, kde se utkají s prvními Černíny.